خرید نهال آلبالو: (خرداد 1403) + قیمت نهال🍒

خرید نهال آلبالو از بهترین نهالستان کشور

فروش انواع نهال آلبالو با قیمت عمده
جهت خرید نهال آلبالو و یا استعلام قیمت نهال؛ همین حالا با ما در تماس باشید.

لیست خرید نهال آلبالو

لیست قیمت نهال آلبالو + مشخصات

نهال آلبالو گیسی
 • نژاد بذری

 • باردهی سال دوم

 • دما 30° تا °42

 • گلدهی دیرگل

نهال آلبالو گیسی

67.000 تومان

نهال آلبالو گوشواره ای
 • نژاد بذری

 • باردهی سال دوم

 • دما 28° تا °40

 • گلدهی دیرگل

نهال آلبالو گوشواره ای

67.000 تومان

نهال آلبالو خوشه ای مورلو
 • نژاد بذری

 • باردهی سال دوم

 • دما 25° تا °40

 • گلدهی میان گل

نهال آلبالو خوشه ای مورلو

64.000 تومان

نهال آلبالو مجاری
 • نژاد بذری

 • باردهی سال دوم

 • دما 30° تا °42

 • گلدهی دیرگل

نهال آلبالو مجاری

65.000 تومان

نهال آلبالو محلی
 • نژاد بذری

 • باردهی سال دوم

 • دما 30° تا °42

 • گلدهی میان گل

نهال آلبالو محلی

63.000 تومان

مزایای خرید نهال آلبالو ؛ از گلد نهال چیست؟!

 • تضمین مناسب ترین قیمت: گلد نهال تولید کننده ی عمده ی نهال در سطح کشور می باشد، در نتیجه بدیهیست که فروش تمامی انواع ارقام نهال آلبالو را با کمترین قیمت عرضه نماید.
 • ضمانت بازگشت کالا: گلد نهال فروش تمامی ارقام نهال آلبالو خود را با بالاترین کیفیت عرضه می نماید از همین جهت فروش تمامی ارقام نهال با ضمانت 100% بازگشت کالا صورت می پذیرد.
 • پشتیبانی 24 / 7 در هفته: گلد نهال با کادری مجرب آماده پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات شما در تمام روزهای هفته
مزایای خرید نهال آلبالو ؛ از گلد نهال چیست؟!

سوالات متداول شما

سوالات پرتکرار شما درباره خرید نهال آلبالو

چگونه می توانم خرید نهال آلبالو خود را ثبت کنم؟
چطور می توانم با مجموعه گلد نهال در ارتباط باشم؟
چگونه می توانم به نهالستان گلدنهال اعتماد کنم؟
قیمت نهال آلبالو به صورت عمده شامل تخفیف می شود؟
نحوه ی ارسال نهال ها به چه صورت می باشد؟
برای خرید نهال آلبالو عجله کن!
گلد نهال با داشتن مجوز رسمی از جهاد کشاورزی، ارائه فاکتور رسمی و همچنین ارسال تا 48 ساعت کاری، انتخابی مطمئن برای شما خواهد بود.

پادکست معرفی نهال آلبالو

هر آنچه از خرید نهال آلبالو تا کاشت آن باید بدانید

راهنمایی جهت خرید نهال آلبالو

نهال آلبالو یکی از نهال‌هایی است که تقریباً در بسیاری از مناطق ایران کشت می‌شود. این نهال سود بسیار زیادی نیز برای کشاورزان دارد. محل پیدایش درخت آلبالو جنوب غربی آسیا و اروپا می باشد.

همچنین توجه داشته باشید که ریشه های این درخت کوتاه است و جزء درختانی که از طریق آب های زیر زمینی آبیاری می شوند نمی باشد. تا انتهای این مبحث همراه ما باشید تا نکاتی جهت خرید نهال آلبالو خدمت شما عزیزان مطرح سازیم.

خرید نهال آلبالو جهت احداث باغ در مناطق سردسیر، معتدل و گرمسیر

نهال آلبالو جهت احداث باغ شامل شرایط محیطی نیز می شود. مثلاً برای منطقه سردسیر باید قدرت تحمل در برابر آب‌وهوای سرد و سرمای بهاره را داشته باشد. برای آب‌وهوای معتدل نیز می‌توانیم به‌عنوان مقاومت در برابر جبهه هوای سردوگرم در نظر بگیریم.

در حوزه گرمسیر، نهال آلبالوی مربوطه باید قادر به تحمل دمای گرم و آفتاب شدید نیز باشد اما توجه داشته باشید که این نهال، علاقه زیادی به سرما دارد و در مناطق گرمسیر و معتدل کمترین میزان نتیجه را خواهد داشت.

تفاوت بین نهال دیر گل و زود گل

میوه های نهال آلبالوی دیر گل بسیار شبیه به گیلاس است. در برابر سرمای هوا در فصل بهار نیز بسیار مقاوم است.  اکسیژن، غذای گیاه، شب تنجشی را می‌توانیم در نظر بگیریم.

نهال زودگل نیز به دلیل اصلاح‌سازی ژنتیکی که در آن انجام می‌شود کیفیت بالایی از نظر باردهی و مقاومت در برابر شرایط محیطی دارد. به‌طورکلی باید در نظر داشته باشید که می توانیم نهال زودگل را به‌عنوان یکی از نهال‌های پربازده آلبالو در نظر بگیریم.

ویژگی‌های یک درخت آلبالو سالم

نهال آلبالویی سالم است که کیفیت بالایی در باردهی داشته باشد. در برابر بیماری‌ها و آفات نیز بسیار مقاوم باشد. همچنین ریشه‌های بسیار قوی و عمر اقتصادی مناسبی داشته باشد.

عمل کاشت این نهال به چه صورت است؟

برای کاشت درخت آلبالو می‌توانیم در مقیاسی کوچک به آماده شازی فضا بپردازیم. البته فضای مربوطه باید آفتاب‌گیر خوبی نیز داشته باشد به طوری که این درخت به روزی ۶ ساعت نور آفتاب نیاز دارد. شیوه های مربوط به کاشت این گیاه، شامل کاشت با بذر، پیوند و پاجوش خواهد بود.

هر کدام از این سه روش بر کیفیت نهال و میوه های آن نیز بسیار تاثیرگذار می باشند. در روش کاشت بذر، می توانید بذرهای آن را در خاک قرار داده و به مدت دوماه در محیطی سرد بگذارید تا شروع به جوانه زدن کند.

معمولا افراد کشاورز نیز باید تمامی این فرآیندها را دنبال کنند تا به مواردی که می خواهند دست یابند.

فصل مناسب کاشت نهال آلبالو و فاصله کاشت چقدر است؟

فصل مناسب کاشت نهال آلبالو از اواسط پاییز تا پایان ماه دی است. این مورد برای نهال‌هایی است که قرار است در مناطق گرم و معتدل کاشته شوند. توجه داشته باشید که بهترین زمان کاشت نهال آلبالو در مناطق سردسیر و کوهستانی اواخر بهمن تا پایان اسفند خواهد بود.

فاصله کاشت نهال نیز چیزی در حدود ۴ در ۴ یا ۵ در ۵ سانتی متر است. این مورد باعث ایجاد  تقسیم شرایط نور دهی و تغذیه مناسب به نهال مربوطه خواهد شد.

این درخت از چند سالگی باردهی را آغاز می‌کند و تا چند سال تولید اقتصادی دارد؟

در صورت مراقبت بعد از حدود ۳ سال باردهی خود را آغاز می کند. سپس بعد از رسیدن به سن بلوغ نیز تا ۳۰ سال این باردهی ادامه خواهد داشت.

بررسی شرایط خاک و میزان آبیاری این نهال

خاک مربوطه باید زهکشی مناسبی داشته باشد تا خسارتی به نهال آلبالو وارد نشود. پس از گذشت ۱۰ روز، یکبار باید بسته تعداد درختان با ۴۰ لیترآب، آبیاری شوند. نیاز آبیاری درختان گیلاس و آلبالو نیز بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ متر مکعب خواهد بود.

شناخت آفات و بیماری‌های درخت آلبالو

 1. شانکر باکتریایی
 2. لکه غربالی
 3. میدیریت بیماری
 4. لکه برگی درخاتن آلبالو
 5. پوسیدگی‌های ریشه درخت آلبالو، ازجمله بیماری هایی است که این درخت را تهدید می کند.برای درمان این بیماری‌ها می‌توانید از داروها و سمومی استفاده کنید که به‌راحتی برای این موارد مؤثر هستند.

در واقع بعضی از آن ها با رعایت نکات کاشت و نگهداری از نهال، بهبود می یابند. مثل پوسیدگی ریشه های نهال آلبالو که با دقت در نحوه آبیاری، می توان از این مشکل جلوگیری کرد زیرا این درخت به کمترین میزان آب احتیاج دارد.

مناسب‌ترین کودهای حیوانی و شیمیایی جهت پرورش بهتر درختان آلبالو

در حوزه کود شیمیایی می توانید از اسید هیومیک و کود پتاس استفاده کنید. ترکیباتی که در آن‌ها وجود دارند باعث پرورش نهال های آلبالو خواهند شد و کمک زیادی به رشد آن خواهند نمود.

در بخش کودهای حیوانی نیز باید کودهایی را در نظر بگیریم که دارای پروتئین بیشتری هستند چون از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به آن نیز خالی ‌از لطف نخواهد بود. ساقه و ریشه به همراه برگ و گل‌وگیاه و شکوفه و دانه نیز در این بخش اهمیت دارند.

بهترین نهال آلبالو سردسیری و آلبالو گرمسیری

بهترین نهال آلبالو سردسیری نهال مجاری است. این نهال در برابر سرمای منفی ۲۰درجه مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می‌دهد.

همچنین بهترین نهال آلبالو گرمسیری نیز آلبالو گوشواره‌ای می باشد. این نهال جز نهال‌های اقتصادی در نظر گرفته می‌شود و در آب‌وهوای معتدل و گرم نیز می‌توانیم از آن استفاده کنیم.

خرید نهال آلبالو در چه مناطقی سوددهی بیشتری خواهد داشت؟

در مناطقی که ارتفاع از سطح دریا ۲۰۰ تا ۲۹۰۰ متر است، می توانیم سوددهی خوبی را در نظر بگیریم. البته کیفیت نهال نیز بسیار مهم است. مثلا اگر بخواهیم در مناطق سردسیر و یا گرمسیر عملیات کاشت را انجام دهیم، نهال آلبالو می تواند مقاومت خوبی در برابر آب وهوا از خودش نشان دهد.

اگر قصد خرید نهال آلبالو را دارید اینجا کلیک کنید.

آموزش پیوندزدن نهال مربوطه

یکی از مرسوم ترین روش ها برای افزایش تعداد درختان در باغ، انجام پیوند یا قلمه می باشد. ابتدا هنگامی که برگ های درخت شروع به ریزش کرد، باید توسط یک ابزار تیز قسمتی از شاخه مربوطه را برش داده و آن را در شرایط استریل و خنک نگداری کنید.

هنگامی که ریشه های پیوند در این مدت شروع به رشد کرد، در فصل کاشت نهال آلبالو می توانید این پیوند هارا نیز کشت کنید.

تأثیر گرده‌افشان بر روی باردهی درخت آلبالو

تاثیرگرده افشان بر روی نهال آلبالو می‌تواند باعث افزایش باردهی شود. همچنین کیفیت محصولاتی که ممکن است از این نهال به دست آیند نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین این درختان از نوع خود بارور می باشند که برای گردافشانی نیازی به عامل خارجی ندارند و تنها در این زمان، زنبور ها با انتقال گرده گل از درختی به درخت دیگر این کار را انجام می دهند.

زمان برداشت محصولات

معمولاً در فصل تابستان می‌توانیم تیرماه را برای برداشت محصولات در نظر بگیریم.  البته هم در مناطق سردسیر و هم در مناطق گرمسیر باید در فصل تابستان برداشت محصولات درخت آلبالو انجام شود. سیتوپلاسم و جوانه را نیز می‌توانیم در این حالت در نظر بگیریم.

مقدار باردهی این درختان در هر هکتار زمین باغداری

مقدار باردهی هر درخت در هر هکتار چیزی بین ۶ تا ۸ تن است. هر درخت  نیز ۳۰ تا ۵۰ کیلو گرم میوه تولید می کند و باید این موارد را در هنگام خرید نهال آلبالو در نظر داشته باشید.

معرفی ارقام نهال آلبالو خارجی

 • نهال آلبالو گوشواره‌ای
 • نهال آلبالو مجارستانی دیررس
 • نهال آلبالو خوشه‌ای مورلو
 • نهال آلبالو اردی بو ترمو
 • نهال آلبالو کلریسن
 • نهال آلبالو متنور
 • نهال آلبالو متثور کورای
 • نهال آلبالو مونت مورنسی
 • نهال آلبالو نانا
 • نهال آلبالو نفریس
 • نهال آلبالو نورد استار
 • نهال آلبالو اوبلاسینکا
 • نهال آلبالو پاندی
 • نهال البالو شاتن مورلو

 از جمله نهال های ایرانی

 • نهال آلبالو گیسی
 • آلبالو سیکانی
 • آلبالو مورلو

بررسی نهال آلبالو اصلاح شده

نهال آلبالو اصلاح شده به معنای این است که از نظر ژنتیکی تغییراتی در نهال رخ‌داده است. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نهال های اصلاح شده معمولاً از نظر کیفیت، رتبه بالایی را به خود اختصاص می‌دهند.

همچنین این نهال از نظر باردهی بهبود می یابد و عمل اصلاح‌سازی باعث می‌شود تا ژن‌های داخل نهال آلبالو تغییر کنند. در این حالت می‌توانیم میوه‌های با کیفیتی را نسبت به این نهال در نظر داشته باشیم.

گفته شده است که نهال زیبای آلبالو پس از اصلاح‌سازی در واقع نیمی از میوه‌های بازار را تأمین می‌کند.

انواع روش‌های متداول هرس درخت آلبالو

هرس درخت آلبالو یکی از مواردی است که باید برای نهال به انجام برسد. نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که هرس‌ها معمولاً اندازه‌های مختلفی از نهال آلبالو را شامل می‌شوند.

مثلاً در برخی از نهال‌ها ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر از شاخه های مربوط به نهال را قطع می کنند. به طور کلی در هنگام هرس حدود چهار شاخه که از جهات مختلف روییده است را باقی می گذرند.

باید توجه داشت که از طریق هرس کردن مقاومت درخت نیز افزایش می یابد. حال باید در نظر بگیرید که اگر هرس برای درختان انجام شود کیفیت نهال آلبالو نیز بیشتر خواهد شد. هرس کردن را می توانیم به صورت طولی و عرضی در برخی مواردانجام دهیم.

بررسی مختصر واردات و صادرات آلبالو

آلبالوی باکیفیت را نیز می‌توانیم در حوزه صادرات در نظر بگیریم. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که ایران با مقدار بالایی از صادرات آلبالو به کشورهای مختلف، در رتبه پنجم قرار دارد.

واردات برخی از آلبالوها نیز به داخل کشور انجام می شود. مثلاً برخی از آلبالوهای خارجی را می‌توانیم در داخل بازار ببینیم که این آلبالوها همان آلبالوهای وارداتی می باشند.

موارد مصرف آلبالو در زندگی روزمره

آلبالو در مصرف خوراکی به‌صورت آب‌میوه و همچنین می‌توانیم به‌ صورت کمپوت نیز آن را مشاهده کنیم. مصرف میوه نهال آلبالو در صنایع بسیار زیاد است. مواد نگهدارنده‌های بسیاری نیز به آلبالو جهت نوشیدنی های شرکتی و تولید بستنی اضافه می شود. در زندگی روزمره نیز از آلبالو به‌عنوان مربا استفاده می‌شود.

خواص آلبالو

آلبالو یکی از میوه‌هایی است که خواص بسیاری دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت:

این درخت دارای میوه های است که شامل ویتامین‌های سی، ای، کا، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، فیبر، آنتی اکسیدان می باشند. ویتامین سی موجود در آلبالو برای حفظ سلامت پوست بسیار مفید است. مصرف آلبالو همچنین باعث افزایش و بهبود سیستم ایمنی بدن خواهد شد.

ویتامین K موجود در آلبالو برای سلامت استخوان‌ها مفید است. مصرف آلبالو برای کسانی که ناراحتی کلیوی دارند نیز مفید خواهد بود و باعث می‌شود تا ناراحتی کلیوی آن‌ها از بین برود.

بهترین نهال آلبالو از نظر باردهی

نهال آلبالو گیسی یکی از نهال‌هایی است که در زمان باردهی، می‌توانیم باردهی بسیار بالایی را برای آن در نظر بگیریم. در هر هکتار نیز چیزی در حدود ۲۰ تن را می توانید از آن برداشت کنید و باید به این امر توجه داشته باشید چون از اهمیت بالایی جهت سود اقتصادی برای کشاورز برخوردار است و توجه به آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.

معرفی رقم های نهال آلبالو بذری

نهال‌های بهتر مو، فرنگی، گوشواره‌ای و گیسی و اسرائیلی را می‌توانیم جزء نهال های بذری در نظر بگیریم.

ازجمله بهترین نهال پیوندی آلبالو

 • نهال آلبالو پربار سیکانی
 • نهال مجاری
 • نهال خوشه‌ای مورلو

خرید نهال آلبالو گوشواره ای:

 • این رقم نهال آلبالو؛ بومی کشور آمریکا است .
 • میوه های این درخت آلبالو؛ در هر شاخه به صورت گروهی رشد می کند و رنگی قرمز و براق دارد.
 • خود بارور نیست و برای بارور شدن نیاز به رقم گرده زا دارد و توصیه می شود از گیلاس برای گرده افشانی استفاده شود .
 • این درخت ارتفاعی ۵ متری دارد و رشد آن در مناطق سردسیر مطلوب خواهد بود.
 • قیمت نهال البالو ؛ این رقم نسبتا مناسب می باشد.

خرید نهال آلبالو مجارستانی دیر رس:

 • جز یکی از بهترین انواع نهال البالو؛ در مجارستان لقب گرفته است.
 • یکی از گونه های با کیفیت است که امکان کاشت آن در کشور ایران نیز فراهم است.
 • این درخت البالو؛ میوه هایی درشت دارد و رنگ آن نیز قرمز سرخ می باشد.
 • یکی از ویژگی های این رقم دیررس بودن آن است که باعث می شود از سرمای بهاره در امان باشد.
 • این رقم نهال البالو اواخر خرداد تا اوایل تیر ماه آغاز به گلدهی می کند و اواخر تیر ماه قابل برداشت است.

خرید نهال آلبالو خوشه ای مورلو:

 • این رقم نهال البالو بومی کشور فرانسه است و یکی از گونه های مرغوب و با کیفیت است .
 • البته باید عملکرد این رقم نهال البالو را با آب و هوای سازگار با آن سنجید.
 • این آلبالو در آب و هوای سرد رشد خوبی خواهد داشت .
 • از طرفی چون زمان شکوفه دهی آن نیمه دوم فروردین می باشد،شکوفه ها در معرض هوای سرد نیستند .
 • میوه آن نیز رنگ قرمز مایل به تیره دارد و اندازه آن نیز نسبتا درشت می باشد.

خرید نهال آلبالو گیسی:

 • این نژاد نهال بومی کشور مجارستان است و یکی از گونه های با کیفیت و پر محصول می باشد .
 • این نهال آلبالو؛ میوه هایی گرد دارد و اندازه آن در مقایسه با دیگر انواع کوچک تر می باشد.
 • طعم میوه ی این آلبالو ترش می باشد و از آن علاوه بر مصرف تازه خوری در تهیه کمپوت و مربا نیز استفاده می کنند.
 • درخت گیسی رشد بسیار قوی دارد و از ارقام پاکوتاه می باشد.
 • عمر درخت البالو ؛در این رقم چیزی در حدود ۲۵ سال می باشد.

خرید نهال آلبالو مجارستانی پیش رس:

 • این نوع نهال آلبالو؛ بومی کشور مجارستان می باشد و تقریبا ویژگی هایی شبیه به رقم مجارستانی دیررس دارد.
 •  این رقم به دلیل زودرس بودن برای مناطق گرمسیر مناسب است،شکوفه های آن فروردین آغاز به گلدهی و خرداد قابل برداشت است.
 •  این البالو نیز تا ۳۰ سال عمر مفید دارد و  میوه های آن درشت و قرمز رنگ است که در زمان برداشت باید به تکامل رسیده باشد .
 • قیمت نهال البالو، در این نژاد در دسته ارقام اقتصادی قرار میگیرد.

خرید نهال آلبالو محلی پیش رس:

 • یکی از ارقام نهال البالوی، پیش رس که امکان رشد در اکثر خاک ها را دارد.
 • میوه های این رقم ترش مزه و سرخ رنگ می باشد و نسبت به دیگر انواع هم مزه ترش تری دارد و هم اندازه آن کوچکتر می باشد.
 • این رقم نهال بیشتر برای تهیه مربا مورد استفاده قرار میگیرد. و کاشت نهال البالوی آن نیز مناسب مناطق گرمسیر است.
 • آلبالو قدرت ماندگاری بالایی ندارد و باید توجه داشته باشید در زمان رسیدن خیلی روی شاخه ها نماند زیرا فاسد خواهد شد.

خرید نهال آلبالو اردی بو ترمو :

 • این نهال البالو؛ از پیوند ارقام پاندی و آنگول در اروپای شرقی به وجود آمده است.
 • زیستگاه نهال کشور مجارستان است. میوه دارای پوست قرمز تیره بوده و آبمیوه آن نیز تیره رنگ است.
 • میوه آلبالو اردی بو ترمو بر روی سیخک های درخت تشکیل می شود.
 • شکوفه های درخت البالو؛ زود ظاهر شده و نیاز به گرده افشانی ندارند.
 • قیمت نهال البالو این رقم در دسترس نمی باشد.

خرید نهال آلبالو کلریسن :

 • کلریسن جزو انواع نهال آلبالو است که از پیوند گونه های دیگر به وجود می آید.
 • میوه های این گونه بطور متوسط دارای ۷.۵ گرم وزن بوده و قرمز رنگ هستند.
 • آلبالو کلریسن جزو گونه های زود رس بوده و آبمیوه آن قرمز رنگ است.
 • شکوفه های درخت دیر ظاهر می شوند و نهال بطور معمول دارای رشد سالیانه کمی است لذا چندین سال طول می کشد تا نهال بزرگ شود.
 • نهال به دو صورت کلریسن ۱۴ و ۱۶ وجود دارد.

خرید نهال آلبالو متنور :

 • یکی از ارقام نهال های آلبالو پیوندی متنور است.
 • این گونه از پیوند ارقام ولادیمیر و مونت مورنسی به وجود آمده است.
 • نهال البالو متنور دارای رشد متوسطی است و میوه های آن حدود ۴ گرم وزن دارند.
 • لذا جزو میوه های کوچک محسوب می شوند.
 • رنگ میوه قرمز و آبمیوه آن قرمز روشن است.

خرید نهال آلبالو متثورکورای:

 • یکی از انواع نهال البالو،البالوی متثور کورای می باشد .
 • این رقم از پیوند گونه های آنگول و پاندی به وجود آمده و محل اصلی رویش آن مجارستان است.
 • میوه های این رقم متوسط بوده و حدود ۵ گرم وزن دارند. رنگ پوست و آبمیوه آلبالو قرمز تیره است.
 • باروری درخت از سال دوم به بعد بوده و گونه ای با رشد خوب بشمار می آید.
 • گلهای درخت خودسازگار بوده و زمان گلدهی آن معمولی است.

 خرید نهال آلبالو مونت مورنسی:

 • یکی از ارقام نهال آلبالو فرانسوی مونت مورنسی است.
 • این نهال دارای قدمتی بیش از چهار قرن بوده و گونه ای قدیمی محسوب می شود.
 • درخت مونت مورنسی دارای رشد متوسط با میوه هایی به رنگ قرمز روشن است.
 • میوه دارای رنگ آبمیوه شفاف و حدود چهار گرم وزن دارد. نهال مونت مورنسی جزو انواع نهال میان رس است.
 • در این گونه بطور معمول حدود یک سوم میوه ها بر روی سیخک های موجود بر روی شاخه ها به وجود می آیند.

خرید نهال آلبالو نانا :

 • یکی از اقلام نهال البالو متعلق به کشور رومانی گونه نانا است.
 • این نهال دارای میوه های به رنگ قرمز و آبمیوه قرمز رنگ است.
 • این نهال از گرده افشانی نهال کریسانا به وجود می آید. نهال نانا جزو ارقام کم رشد بوده و دارای میوه های با وزن حدود پنج گرم است.
 • از دیگر ویژگی های نهال نانا داشتن جوانه های خود سازگار است.
 • این درخت یکی از ارقام کم بار با بار متوسط می باشد.

نهال درخت آلبالو را بهتر است از کدام نهالستان‌تهیه کرد؟

نهالستان گلد نهال، دکتر نهال، آریا نهال

در هنگام خرید نهال آلبالو بهتر است چه نکاتی رعایت شود؟

در هنگام خرید نهال آلبالو باید ارتفاع آن از سطح دریا را در نظر بگیرید. نکته مهم این است که شرایط آب‌وهوایی نیز به طور مستقیم بر رشد و باردهی درخت تأثیرگذار خواهد بود. بررسی نوسانات دمایی و میزان بارش و بافت خاک نیز جز مواردی هستند که باید در هنگام خرید به آن‌ها توجه داشته باشید.

خرید نهال چند ساله آلبالو پیشنهاد می شود؟

نهال آلبالو دوساله را می توانیم به عنوان یک نهال خوب آلبالو در نظر بگیریم. این نهال کیفیت بالایی از نظر باردهی دارد و نیاز شما را به عنوان کشاورز برطرف می کند. همیشه توجه داشته باشید که نهال دو ساله نسبت به نهال تازه متولد شده، کیفیت بیشتری از نظر باردهی و رشد خواهد داشت.

همچنین برای خرید نهال آلبالو باید به سراغ نهال هایی بروید که نزدیک به سن بلوغ خود می باشند.

مزایای خرید نهال پیوندی به نسبت نهال آلبالو بذری

نهال آلبالو پیوندی کیفیت بالایی از نظر باردهی به خود اختصاص می‌دهد. این نهال همچنین عمر اقتصادی بسیار خوبی نیز دارد.

به‌طورکلی باید بدانید که نهال آلبالو پیوندی را می‌توانیم به‌عنوان یکی از نهال‌هایی در نظر بگیریم که در مقابل نهال بذری سود بسیار زیادی را  به کشاورز مربوطه خواهد رساند.

نهال ایرانی یا خرید نهال خارجی

برای خرید نهال آلبالو باید در نظر داشته باشید که شما می‌توانید هم نهال های آلبالو ایرانی و هم نهال خارجی آن را خریداری کنید. هر نهال نیز مطابق با ویژگی‌های اصلی محیط کاشته خواهد شد. نکته مهمی که باید به آن دقت کافی داشته باشید این است که نهال آلبالو ایرانی می‌تواند در مناطق مختلف رشد کند.

نگهداری صحیح یکی از مواردی است که می‌توانیم در خصوص نهال های ایرانی به آن توجه داشته باشیم. به‌طورکلی باید بدانید که نهال آلبالو ایرانی در برابر نهال های خارجی در صادرات نیز استفاده می‌شود.

نحوه استعلام قیمت نهال آلبالو از نهالستان گلد نهال

جهت استعلام قیمت نهال آلبالو شما می‌توانید به وب‌سایت گلدنهال مراجعه نمایید تا به کلیه قیمت‌ها در بخش محصولات دسترسی داشته باشید. درصورتی‌که در رابطه با قیمت و نژاد نهال ها سوال خاصی مدنظر شما می باشد، می‌توانید از طریق تماس با مجموعه گلدنهال به سوالات خود پاسخ دهید.

مراحل حمل‌ونقل و ارسال بسته‌های نهال آلبالو چگونه است؟

نهال‌های آلبالو به‌صورت بسته‌بندی‌های مختلف جمع‌آوری می‌شوند. هرکدام در شرایط بهداشتی و کاملاً حرفه‌ای نگهداری خواهند شد. نکته مهم دراین‌خصوص این است که نهال آلبالو در این حالت کیفیت اصلی‌ خود را حفظ کرده وهیچ گونه آسیبی به ریشه های آن وارد نخواهد شد.

توجه داشته باشید که تمامی نهال ها درای شناسنامه و پروانه بهداشت می باشند.

سخن پایانی در ارتباط با شرایط خرید نهال آلبالو

در این مقاله ما نهال آلبالو را مورد بررسی قرار دادیم. با توجه به گفته های بالا این نهال برای رشد کافی نیاز به سرما و کمترین میزان آبیاری را دارد. همچنین یکی از نهال های است که دارای ارزش تجاری بالا و صرفه اقتصادی می باشد.

چنانچه قصد خرید نهال آلبالو از نهالستانی معتبر و دارای پروانه بهداشت را دارید، اما شرایط مراجعه حضوری برای شما کشاورزان عزیز فراهم نیست، می توانید از طریق وبسایت گلد نهال و یا شماره های درج شده، سفارش خود را جهت احداث باغ های پربازده ثبت نمایید.

دسته بندی محصولات

پر فروش ترین ارقام نهال

نظرات کاربران