بهترین نهال انگور

بهترین نهال انگور

۱۴۰۲-۰۸-۱۶

انتخاب و خرید بهترین نهال انگور:

انتخاب بهترین درخت انگور برای کاشت، یکی از دغدغه های مهم کشاورزان و باغداران است. یک نهال خوب می تواند میزان باردهی را افزایش دهد و سودآوری کشاورز را به حداکثر برساند. نهال های انگور گونه های مختلفی دارند که هر کدام رنگ ها، اشکال و طعم های متفاوتی دارند. در اینجا قصد داریم با بهترین نهال انگور آشنا شویم بنابراین همراه ما باشید.

آشنایی با بهترین نهال انگور:

انگور یکی از میوه های پر طرفدار و خوشمزه است  که کاشت آن برای کشاورزان سود فراوانی در پی دارد. فروش انگور به صورت میوه و یا مشتقاتی از آن مانند کشمش، آبغوره و شیره انگور سودآوری این محصول را افزایش می دهد. کافیست نهال های بارده و مناسبی برای کاشت انتخاب شود تا درآمدزایی کشاورزان به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند.

در ادامه به معرفی بهترین نهال انگور برای کاشت می پردازیم. توصیه می شود قبل از خرید نهال، لیست زیر را بررسی کنید تا بهترین انگور ها را متناسب با منطقه خود پرورش دهید.

رقم انگور مکیاج؛ بهترین نهال انگور:

یکی از بهترین و خوشمزه ترین انگورهای دنیا، انگور مکیاج است که ریشه آن به کشور ژاپن بر می گردد. دانه های این انگور به صورت کشیده و دو رنگ هستند و هسته های درشتی دارند. طعم انگور مکیاج نسبت به سایر گونه های انگور، شیرین تر است.

این انگور برای کاشت در مناطق سردسیر بسیار مناسب است. به دلیل اینکه در برابر سرمای شدید، مقاومت بالایی از خودش نشان می دهد. اما اگر آن را در مناطق گرمسیر هم بکارید، می توانید محصول بسیار خوبی برداشت کنید.

همچنین جهت تمایل می توانید با کلیک به روی عبارت (خرید نهال گردو) به مشاهده ۲۸ رقم از انواع نهال گردو بپردازید.

انگور شرابی نمونه ای از بهترین نهال انگور:

 انگور شرابی نیز جزو بهترین درختان انگور محسوب می شود که ریشه آن به استان آذربایجان غربی بر می گردد. این انگور برای کاشت در مناطق سرد و کوهستانی انتخاب مناسبی است. میزان باردهی این گونه از انگور بسیار بالاست و با کاشت آن می توان سود بالایی کسب کرد.

این انگور در کارخانجات تولید آب میوه و دلستر نیز به وفور استفاده می شود. بنابراین خریداران عمده انگور شرابی، کارخانه داران هستند. اگر قصد فروش عمده محصول خود را دارید، بهتر است انگور شرابی را برای کاشت انتخاب کنید.

محصول درجه یک درخت انگور شرابی

رقم انگور ترکمن؛ تجربه کاشت بهترین نهال انگور:

 یکی از گونه های زودرس انگور، انگور ترکمن است. با کاشت این انگور می توان در همان سال اول، محصول زیادی برداشت کرد. این انگور با آب و هوای مختلف سازگاری لازم را دارد. درخت انگور ترکمن به آبیاری منظم نیاز دارد تا باردهی خوبی داشته باشد. در صورت رسیدگی منظم به این درخت می توان سود زیادی کسب کرد.

آشنایی با انگورهای محبوب ترکمن

رقم انگور رد گلوب از بهترین درختان انگور:

 انگور رد گلوب یکی دیگر از انگورهای بسیار خوشمزه و پر طرفدار است که ریشه آن به شیلی و آمریکا بر می گردد. دانه های درشت آن همراه با طعم شیرین و رنگ قرمز آن باعث شده است که جزو لیست بهترین نهال انگور قرار بگیرد.

بهترین انگورها با رد گلوب

رقم انگور لعل با بهترین انگورها:

 انگور لعل یکی از محصولاتی است که در آب و هوای معتدل، باردهی بیشتری دارد. بنابراین برای آب و هوای بسیار سرد یا بسیار گرم مناسب نیست. از این انگور برای مصارف مختلفی می توان استفاده کرد. بنابراین از میوه تازه تا آبغوره و کشمش این انگور را می توان با کیفیت بالا به فروش رساند.

پرورش انگورهای لعل بازارپسند

رقم انگور یاقوتی برای پرورش بهترین نهال انگور:

 انگور یاقوتی حبه هایی شبیه به یاقوت دارد که به صورت کاملا متراکم به هم چسبیده اند. این انگور جزء انگورهای زودرس و پر بار است که ظرف مدت کوتاهی می تواند سودآوری بالایی را برای کشاورزان در پی داشته باشد. انگور یاقوتی در بین مردم طرفدار بسیار زیادی دارد و تنها میوه آن بدون فرآوری، مصرف می شود.

انگور ارزشمند یاقوتی

رقم ردکارنت؛ بهترین درخت انگور:

 انگور رد کارنت که بیشتر با نام انگور فرنگی شناخته می شود نیز جزو لیست بهترین نهال انگور آورده می شود. این انگور جزء محصولاتی است که بیشتر به صورت فرآوری شده به فروش می رسد. به همین دلیل این انگور را اغلب به صورت مربا، مارمالاد، شربت و آبمیوه می توان در بازار مشاهده کرد.

اما مصرف میوه آن در داخل ایران به ندرت دیده می شود. این گونه از انگور در آب و هوای معتدل بیشترین باردهی را دارد. نکته ای در خصوص کاشت این انگور وجود دارد این است که باید از کاشت این نوع انگور در مناطقی که وزش باد شدیدی دارند، خودداری کرد. به دلیل اینکه بند دانه های انگور ردکارنت، بسیار سست است و احتمال ریزش آن با وزش باد،  بسیار زیاد است.

درخت انگور رد کارنت با محصول خاص

رقم انگور بلک سیدلس جهت پرورش بهترین نهال انگور:

 انگور بلک سیدلس دانه هایی با رنگ خاص نزدیک به رنگ سیاه دارد. این انگور دارای دو گونه دانه دار و بدون دانه است و شکلی به صورت بوته دارد. از این نوع انگور، مویز نیز تولید می شود. مویزهایی که از انگور بلک سیدلس تولید می شود با قیمت بالایی به فروش می رسند.

در مورد کاشت انگور بلک سیدلس به عنوان بهترین نهال انگور باید گفت، بهتر است کاشت این انگور در مناطق با آب و هوای معتدل انجام شود. به دلیل اینکه این نوع انگور مقاومت بالایی در برابر گرما و سرمای شدید ندارد و در مواجه با شرایط جوی نامساعد دچار کاهش باردهی و افت کیفیت می شود.

انگور بازار پسند بلک سیدلس

انگور موسکات؛ پرورش بهترین انگورها:

 یکی دیگر از انگورهایی که در لیست بهترین انگورها و بهترین نهال انگور قرار می گیرد، انگور موسکات است. این انگور دانه های درشت و سبز رنگی دارد که در اواسط مرداد ماه، قابل برداشت است. نکته قابل توجه در مورد انگور موسات، عمر مفید طولانی آن است.

این انگور تا ۱۰۰ سال پس از کاشت، باردهی خوبی دارد و جزء محصولات پر فروش محسوب می شود. بنابراین با کاشت انگور موسکات در باغ می توان سرمایه گذاری بلند مدتی انجام داد.

انگورهای پرفروش موسکات

انگور صاحبی؛ بهترین نهال انگور بین باغداران:

 انگور صاحبی انگوری است که در برابر سرما مقاومت خوبی از خود نشان می دهد اما در مناطقی که سرماهای شدیدی را تجربه می کنند، گزینه مناسبی برای کاشت نیست. به ویژه مناطقی که سرماهای ۱۸- درجه سانتی گراد دارند می توانند کل انگور صاحبی را از بین ببرند.

دانه های انگور صاحبی، درشت و نازک هستند و طعم خوشمزه ای دارند. عمر مفید این انگور نیز طولانی است و جزء محصولاتی است که تا ۱۰۰ سال پس از کاشت نیز همچنان باردهی خوبی دارد. کاشت این محصول می تواند سودآوری بالایی برای کشاورزان و باغداران در پی داشته باشد.

رقم صاحبی بهترین درخت انگور

نهال انگور عسگری؛ نمونه ای از بهترین نهال انگور:

 انگور عسگری را می توان مقاوم ترین و بهترین درخت انگور با بهترین محصولات برای بازار به شمار آورد. این انگور جزء انگورهای پر طرفدار و زود رس است که دانه های درشت و سفید رنگی دارد. از این انگور برای تولید شیره انگور و کشمش نیز استفاده می شود.

این نوع انگور در برابر شرایط مختلف آب و هوایی سازگاری خوبی از خود نشان می دهد. برای باردهی بیشتر توصیه می شود که نهال انگور به درستی هرس شود. هر چه درخت انگور عسگری بیشتر هرس شود کیفیت انگور افزایش پیدا می کند و خوشه های پر بارتری می دهد.

انگور رقم عسگری بهترین برای بازار ایران

جمع بندی و نتیجه گیری درباره بهترین نهال انگور:

در این مقاله بهترین درخت انگور و بهترین انگورهای موجود در بازار معرفی شد. با خرید ارقامی با بهترین انگورها می توان محصول بهتر و با کیفیت تری برداشت کرد. توصیه می شود قبل از خرید نهال، به آب و هوای منطقه خود توجه لازم را داشته باشید و نهال هایی را خریداری کنید که با آب و هوای منطقه، سازگاری کامل داشته باشند. در غیر اینصورت ممکن است میزان باردهی محصول و کیفیت آن تحت تاثیر قرار بگیرد.

جهت خرید و کسب اطلاعات کافی درباره بهترین نهال انگور، از طریق خطوط تماس موجود در سایت با روابط عمومی نهالستان گلد نهال تماس بگیرید.

جهت خرید نهال با ما در تماس باشید

خرید نهال اصل اون هم با ضمانت بازگشت واقعی کالا برای خریداران یک دغدغه محسوب میشه. گلد نهال با مجوز رسمی جهاد کشاورزی و ارائه فاکتور رسمی، انتخابی مطمئن برای شما خواهد بود. همین حالا با ما در تماس باشید.

نظرات کاربران