بهترین نهال سیب زرد و قرمز

بهترین نهال سیب زرد و قرمز

۱۴۰۲-۰۸-۱۷

راهنمای جامع خرید بهترین نهال سیب:

تنها میوه ای که در هر فصلی از سال در دسترس و همیشه مورد استقبال عموم مردم، میوه سیب می باشد. طعم، عطر و رنگ این میوه همیشه باب طبع و مورد علاقه ما بوده است. سیب علاوه بر مصرف تازه، برای تهیه آبمیوه، کمپوت، سرکه سیب و غیره بسیار پر استفاده می باشد. در صورت کاشت بهترین نهال سیب، ارزشمند ترین نوع آنها را برای مصارف متعدد تولید خواهید نمود. سیب میوه ای که با توجه به گوناگونی کاربرد همیشه مشتری خود را خواهد داشت.

اگر شما هم اهل مصرف فراوان سیب هستید کاشت و پرورش نهال آن را در منزل یا باغ میوه به شما پیشنهاد می کنیم. به این ترتیب علاوه بر تولید سیب، از منظره زیبای درختان و عطر خوش میوه های سیب لذت خواهید برد.

پرورش سیب برای باغداران با توجه به خریداری انواع سیب ها در بازار ایران بسیار سود آفرین می باشد. با این حال ما به شما پرورش بهترین سیب ها و انواع درجه یک را برای فروش بهتر و یا برای صادرات پیشنهاد می کنیم. جهت آشنایی با انواعی از بهترین نهال سیب و انتخاب مناسب ترین آنها در ادامه همچنان با ما باشید.

درخت سیب و محصولش چه خصوصیاتی دارند؟

درخت و میوه سیب دارای ارقام و گونه های مختلف که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. برخی از درختان سیب میوه های زرد و سبز و برخی دیگر میوه های سرخ تولید می کنند. طعم اکثر سیب ها شیرین اما برخی از آنها مایل به ترش می باشد. سیب به لحاظ خواص از بسیاری از میوه ها نظیر پرتقال، موز و یا انبه می تواند مفید فایده تر باشد. پرورش بهترین نهال سیب با محصولات پر خاصیت برای تجارت در این زمینه اهمیت دارد.

یکی از مزایای پرورش این نهال، عطر خوش میوه در زمان رسیدن که بسیار حال و هوای ما را تازه می کند. اما باید گفت شکوفه های صورتی مایل به سفید روییده بر شاخه ها، فضای زیبای خاصی را رقم می زنند. همچنین سیب میوه ای آرامش بخش که با استشمام عطر آن یا مصرف میوه، احساس آرامش و یا کاهش اضطراب را تجربه خواهیم نمود. بعد از برداشت نیز تا مدتی در مکانی به دور از رطوبت امکان نگهداری سیب ها برای شما وجود دارد.

ویژگی های درخت سیب

معرفی ارقامی از بهترین نهال های سیب:

همانطور که میدانید در بازار ایران سیب های زرد، قرمز و یا گلاب که هرکدام دارای خصوصیات منحصر به فردی بوده، عرضه می شود. ضمن اینکه هریک از این انواع خود شامل ارقام مختلفی با شکل، طعم و بافت متفاوت می باشند. در کشور ما ایران برخی از گونه ها با توجه به شرایط آب و هوایی عملکرد بسیار مناسبی داشته اند. در ادامه تعدادی از مهمترین نهال های سیب با مرغوب ترین محصول و بیشترین میزان کشت و خریداری را خدمت شما معرفی می نماییم.

سیب زرد لبنان یکی از انواع بهترین نهال سیب:

اگر بخواهیم یک رقم جهانی با بیشترین کشت را معرفی کنیم بدون شک رقم زرد لبنان یا سیب گلدن دلیشز خواهد بود. این سیب با رنگ زرد پر رنگ و هاله محو قرمز روی گونه با عنوان Golden Delicious شناخته شده می باشد. اندازه درشت و مخروطی شکل، گوشت ترد و آبدار و طعم لذیذ شیرین باعث شهرت جهانی این رقم شد. سیب لبنانی زرد برای تهیه آبمیوه و یا حتی به عنوان میان وعده در روز بهترین سیب می باشد.

این رقم علاوه بر محصول با کیفیت به علت عملکرد بالا و منظم گزینه بسیار مناسبی می باشد. قدرت ذخیره سازی سیب ها تا پیش از پایان سال ویژگی دیگر این رقم که آن را به بهترین درخت سیب، تبدیل می کند. این درختان سیب دارای پهنای زیاد اما ارتفاع نسبتا کوتاهی هستند. شاید پوسیدگی میوه با این درختان کمتر باشد اما امکان ابتلا به بیماری ها حتما وجود خواهد داشت.

رقم سیب زرد لبنان بهترین درخت

رقم سیب قرمز لبنان برای پرورش بهترین درختان سیب سرخ:

در کنار نهال سیب زرد لبنان، رقم قرمز آن برای تولید بهترین سیب های سرخ مورد توجه می باشد. این رقم سیب های نسبتا درشت مخروطی شکل با رنگ پوست سرخ و گوشت سفید و ترد به ارمغان می آورد. سیب قرمز لبنان با توجه به طعم شیرین دلچسب و ظاهری جذاب یکی از مرغوب ترین سیب ها برای مصرف تازه و پذیرایی می باشد. در حال حاضر سیب رد دلیشز در جایگاه شیرین ترین سیب های دنیا قرار دارد. این سیب ها به دلیل عدم پخت مناسب بیشتر خام در بازار عرضه و مصرف می شوند.

با توجه جایگاه تجاری دو گونه سیب زرد و قرمز لبنان هر دو برای صادرات مورد توجه هستند. مشابه با گونه زرد رنگ، محصولات سیب گونه قرمز لبنان نیز قدرت ماندگاری بالایی در انبار دارد. بر حسب اندازه درخت، محصول دهی بین سنین  ۲ تا ۶ سالگی آغاز شده تا شما محصولات یکی از انواع بهترین نهال سیب را به بازار عرضه می کنید.

بهترین سیب ها با رقم رد گلد

نهال سیب گالا برای پرورش بهترین درخت سیب:

این رقم یکی از بهترین ارقام در سطح جهان که سیب های قرمز خوش طعم، ترد و شیرین ملایم به دست باغداران می دهد.در واقع پس زمینه پوست سیب گالا زرد رنگ و پوشیده از خطوط قرمز ملایم می باشد. سیب های گالا ظاهری کشیده و اندازه های معمولی تا بزرگ برای فروش مناسب در بازار دارند. میوه ها در صورت فروش بعد از برداشت بهترین کیفیت را داشته اما امکان ذخیره در انبار تا انتهای سال وجود دارد. به لحاظ کیفیت و شیرینی محصول سیب های گالا نیز در رده بهترین سیب های دنیا قرار می گیرند.

این نهال ها را در کنار نهال های قرمز لبنان بکارید تا علاوه بر گرده زایی انواعی از بهترین نهال سیب را پرورش دهید. امکان کاشت نهال سیب گالا به صورت کوتاه و یا نیمه کوتاه برای شما وجود دارد.

رقم سیب گالا بهترین نهال

نهال سیب فوجی برای پرورش خوش طعم ترین سیب های دنیا:

یکی از سیب هایی که در ایران بیشتر به خاطر طعم مورد توجه بوده، سیب فوجی می باشد. اما این نهال در کشور های آسیای شرقی به عنوان مهمترین رقم زیر کشت می رود. درخت سیب فوجی، میوه های متوسط با گوشت سفت  و طعم شیرین خاص و منحصر به فرد تولید می کند. رنگ پس زمینه پوست میوه زرد مایل به سبز که خطوط صورتی مایل به قرمز تمام سطح آن را فرا گرفته است. سیب فوجی به لحاظ ظاهری شکل گرد و گوشت آبدار سفید رنگ مایل به سبز دارد.

سیب فوجی بهترین رقم

درخت سیب گلاب بهترین نهال سیب بومی:

اگر بخواهیم یک رقم سیب ویژه ایرانی با محصولات درجه یک معرفی کنیم، آن رقم سیب گلاب خواهد بود. سیب گلاب دارای پوستی زرد رنگ که در زمان برداشت هاله ای صورتی روی گونه آن می نشیند. علت نام گذاری این سیب با این نام عطر و طعم شیرینی که رایحه گلاب ایرانی را در یاد ما زنده می کند. در زمان برداشت باید این سیب ها را با احتیاط بدون آسیب رسانی به درخت از روی شاخه ها بچینیم.

این نهال سیب دارای ارقام مختلفی در ایران که از مهمترین آنها رقم کهنز و اصفهان قابل معرفی می باشند. سیب گلاب از معدود سیب هایی که بیشتر در فصل گرما و تابستان راه به خانه های ما پیدا می کند. بسیاری از باغداران در نقاط مختلف ایران با پرورش این رقم بومی موفق به تربیت بهترین درخت سیب، شده اند.

جمع بندی و سخن پایانی درباره خرید بهترین نهال سیب:

ما در این مقاله انواع مختلفی از سیب ها به لحاظ طعم، میزان کشت و کیفیت تولید را معرفی کردیم. از ارقام بهترین درخت سیب، سیب فرانسه، سیب نوری مراغه، سیب پینک لیدی و بسیاری دیگر قابل معرفی هستند.  شما حتما پیش از کاشت، بهترین سیب های پرورش داده شده در منطقه خود را بررسی و سپس اقدام نمایید. برای راهنمایی های بیشتر نیز کارشناس تلفنی نهالستان گلد نهال آماده برای پاسخگویی و خدمت رسانی به شما همراهان گرامی می باشند.

جهت دریافت راهنمایی آنلاین و یا سفارش خرید بهترین نهال سیب، با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

جهت خرید نهال با ما در تماس باشید

خرید نهال اصل اون هم با ضمانت بازگشت واقعی کالا برای خریداران یک دغدغه محسوب میشه. گلد نهال با مجوز رسمی جهاد کشاورزی و ارائه فاکتور رسمی، انتخابی مطمئن برای شما خواهد بود. همین حالا با ما در تماس باشید.

نظرات کاربران